SONDA
Gdy wejdzie e-myto
będe omijał płatne drogi (27)47%47%
podniosę stawki za takie frachty (18)32%32%
przetestuję, a decyzję podejmę później (10)18%18%
zapłącę (2)4%4%

Łącznie oddano 57 głosów

.
Powered by: SONDA.pl

Chcesz taką sondę na swojej stronie lub blogu? Pobierz za darmo »

Inne na 4free.PL: Księga gości »


tras.info