start | pomoc | zaloguj się  
NOWE KONTO
ZALOGUJ SIĘ
ZOBACZ DEMO
OPCJE I MOŻLIWOŚCI
Reklama w SONDA.pl
KONTAKT
Informacja o przetwarzaniu danych
Banner reklamowy
Graficzny prostokąt, umieszczony na stronie serwisu, animowany lub statyczny o rozmiarach 400x50 lub 468x60 pixeli i pojemności do 15 kB.

Komunikat (popUp, popUnder)
Otwierająca się w nowym oknie reklama. W zależności od wykorzystanych technologii, pod lub nad aktualnie oglądanym przez internautę oknem. Wymiary do uzgodnienia, standardowo 250x250 lub 350x350.


Reklama w wynikach sondy
Skierowana do szerokiej grupy internautów

Wyjątkowo skuteczna i popularna forma reklamy rozproszonej. Emitowana biorącym udział w naszych sondach.

Gwarantuje szybkie i skuteczne dotarcie przekazu reklamowego do bardzo dużej ilości unikalnych użytkowników Sieci!
Komunikat reklamowy
Niskie koszty skutecznego dotarcia do unikalnego użytkownika

Komunikat Okno komunikatu otwiera się podczas ładowania strony z naszą sondą. Dociera ono do bardzo dużej ilości unikalnych użytkowników, pojawiając się każdemu tylko raz podczas trwania kampanii.

Komunikat stanowi niezwykle skuteczną formę reklamy, gwarantuje 100% zaskoczenia i niewielu użytkowników zamknie okno przed zapoznaniem się z treścią reklamową!

Rozmiary oraz forma graficzna komunikatu są wręcz nieograniczone. Koszt reklamy jest tańszy nawet od reklamy w komunikatorach!Reklama na stronach administracji sond
Skierowana do właścicieli i administratorów witryn www

W systemie SONDA.pl zarejestrowanych jest już ponad 150.000 użytkowników - właścicieli lub administratorów witryn internetowych.

Bardzo dobrze sprecyzowana grupa docelowa uczyni Państwa reklamę skuteczniejszą! Dzięki nam możecie Państwo dotrzeć do tej wąskiej i specyficznej grupy szybko i tanio.


Sponsoring sond
Dla przeprowadzania dużych i tanich kampanii wizerunkowych

Logo sponsora emitowane jest w dwóch miejscach jednocześnie - na wynikach sond oraz na stronach administracji przez określony czas. Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz jej kojarzenie z lubianą i popularną usługą SONDA.pl.

Mailing do administratorów sond

Oferujemy Państwu dotarcie za pomocą mailingu do zarejestrowanych w serwisie SONDA.pl właścicieli stron www.

Możemy w Państwa imieniu rozesłać do wszystkich 150.000 administratorów ofertę reklamową. Możemu również pomóc w przygotowaniu skutecznej formy przekazu.

Proponujemy także reklamę w biuletynie e-mailowym, rozsyłanym przez nas do naszych użytkowników. Reklama taka byłaby wkomponowana w treść rozsyłanych przez nas wiadomości e-mailowych do wszystkich naszych użytkowników.pomoc | regulamin | Informacja o przetwarzaniu danych | reklama | o nas | dla prasy | zaloguj się

© 1998-2024 SONDA.pl - darmowa sonda, pierwszy i największy system komponentów za darmo dla społeczności internetowej
projekt i realizacja: agencja interaktywna CATALIST
polecamy: mojaSONDA.pl | Księga gosci | Test na bloga